Köszönjük - Közlekedésbiztonsági nap 2019

2019.05.23 11:58

IV. KÖZLEKEDÉSBIZTONSÁGI NAP
2019. május 22. RÉM
Köszönjük mindenkinek, aki valamilyen formában hozzájárult rendezvényünk sikeréhez! Köszönet a Rém-Ütős Egyesületnek, iskolánk diákönkormányzatának, Vén László körzeti megbízottnak a szervezésért! Hálásak vagyunk Rém község Önkormányzatának és a helyi vállalkozóknak a támogatásért:
Görhöny Kft., Szarvas Team Kft., Csatai Zoltán, Gerstenmajer Ferenc, Vén Tibor, Kudett Lajos, Dudás László
Köszönjük a Jánoshalmi Mentőállomás, a Jánoshalmi Rendőrőrs (Hegyi Tamásnak, Németh Ákosnak), Bajai Rendőrkapitányság (Gedovics Zoltánnak) és a Bajai Tűzoltóság munkatársainak a közreműködést! Külön köszönet illeti meg a vetélkedők állomásainak vezetőit, a rémi és borotai pedagógusokat és diákokat! Hálásak vagyunk a Katasztrófavédelem részéről Köves Péternek a baleseti szimulációs gyakorlat során nyújtott segítségért. Köszönjük, hogy a borotai iskolások elfogadták meghívásunkat és velünk együtt töltötték ezt a tartalmas délutánt!

© 2014 Minden jog fenntartva.